EBOOK JAK NAUČIT SVÉ DÍTĚ PLAVAT KRAUL V 9 LEKCÍCH

Toužíte po tom naučit své dítě plavat v rámci společně tráveného času, ale necítíte se být dostatečně „pevní v kramflecích“ pro to, abyste to zvládli sami?

Vím, jak si čas se svým dítětem můžete hravě a radostně užít a přitom jej naučíte plavat.

Dneska chodím do bazénu s dětmi v klidu. Vím, že si to spolu vždycky užijeme a zažijeme spoustu legrace. Děláme si to podle sebe, jak nám to vyhovuje. A i tak dělají děti s plaváním velké pokroky.

Vždycky jsem to tak ale neměla. Na organizované skupinové plavání s instruktorkou jsem staršího syna doprovázela od jeho 8 měsíců, ale vždycky mi vadilo, že musíme „naběhnout“ na konkrétní lekci ve stanovený den a čas. A když byl pak syn nemocný nebo jsme třeba byli s celou rodinou na čas mimo domov, lekci jsme si později sice mohli nahradit, ale bylo komplikované ji zarezervovat. Ve finále jsme tak přišli o nemalé peníze.

Ale pak jsem absolvovala kurz a stala se sama instruktorkou plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Naučila jsem se mimo jiné, jak se ve vodě uvolnit, relaxovat a jaké úžasné benefity mě i mým dětem voda přináší. Pochopila jsem, že skupinové kurzy nejsou jediná možnost, jak se dítě může naučit plavat.

Vím, jak vzít otěže do vlastních rukou a pomoci rodičům v tom, aby jim s dětmi ve vodě bylo dobře a přitom postupnými krůčky naučily své dítko plavat. Své dosavadní zkušenosti jsem shrnula do eBooku „Jak naučit dítě plavat kraula během 9 lekcí“. Ukážu vám v něm praktické návody, jasné a srozumitelné tipy doprovázené fotografiemi.

KDO JSEM?

Jmenuji se Jana Pokorná, jsem především spokojenou maminkou a instruktorkou plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Se svými dětmi doma praktikuji kontaktní rodičovství a s dětmi během plavání se snažím o respektující způsob komunikace. Z mých profesních zkušeností uvádím tyto:

Vedla jsem lekce plavání dětí ve věku od půl roku do zhruba 7 let jako instruktorka v plaveckém studiu/ klubu. Na starosti jsem měla také předškolní skupinky – děti chodící plavat v rámci kroužku ve státní školce. Mám zkušenosti i s vedením lekcí plavání dětí ve školním bazénu soukromé školky. S dětmi jsem „plavala“ až do 8. měsíce těhotenství s mým druhým synem.
Práci instruktora plavání se věnuji s láskou a nadšením. Jsem přesvědčená, že i „výuku“ plavání lze dětem předat partnerským způsobem. Stejně tak se dá celkem snadno zařídit, aby je bavila a užily si ji. Mým cílem není naučit děti plavat co nejrychleji, mnohem důležitější pro mě je budovat v nich pozitivní vztah k vodnímu živlu a ujišťovat je, že se mnou se mohou ve vodě cítit bezpečně a uvolněně. Velmi mě těší, že „vedlejším“ produktem příjemně stráveného času je i zdokonalení plaveckých dovedností.

O ČEM EBOOK JE?

Co se v eBooku dozvíte a naučíte:

 • Zjistíte, jaké jsou přínosy plavání pro dítě i pro vás
  Pravidelné plavání má hned několik přínosů! Pro vás také, ale hlavně pro dítě.
 • Získáte doporučení pro základní plavecké pomůcky pro výuku plavání
  K tomu, abychom se mohli pustit do společných experimentů s vodou, budete potřebovat několik plaveckých pomůcek. Navíc je s nimi zábava!
 • Naučíte se rozcvičku před vstupem do vody i několik zábavných her
  Před vstupem do vody je dobré se pořádně protáhnout – procvičíte postupně jednotlivé části těla od hlavy směrem dolů.
 • Zjistíte, jak své dítě postupnými kroky dovést až k samostatnému plavání
  Děti je lepší učit plavat po částech – tedy odděleně – nejdříve se zaměříte na správný pohyb nohou, pak na ruce, poté se pokusíte to spojit v jeden celek a dělat obojí (tedy pohyb rukama a nohama) i se správně provedeným dýcháním. K tomu vám dopomůže bonus č. 1 - náplň jednotlivých lekcí.
 • Naučíte se základy první pomoci pro situace ve vodě
  Nabídnu vám své zkušeností a také doporučení pro nejběžnější situace, kdy by se vám nebo někomu jinému náhodou při plavání stalo něco nepříjemného.
 • Získáte tipy na hry s dětmi ve vodě
  Vodní hry přispějí k tomu, abyste si společně strávený čas užili a neměli pocit, že se musíte celou dobu věnovat jen učení.

JAK TO UVNITŘ EBOOKU VYPADÁ?

PŘEDSTAVTE SI, ŽE...

... v klidu, bez zbytečného stresu a tlaku na okamžité výsledky si užíváte společný čas.

... k výuce plavání se svým dítětem máte nejen odvahu, ale i chuť!

... se cítíte ve vodě s dítětem naprosto sebejistí a kompetentní.

... máte skvělé společné zážitky a dobrý pocit ze smysluplně a aktivně stráveného času se svým dítětem.

... zažíváte společné úsilí, které vede k úspěchu.

... jste pyšní, že jste to spolu dokázali a navíc jste si „učení plavání“ krásně užili!

KOLIK EBOOK STOJÍ?

EBook jsem psala s čistým úmyslem pomoci vám naladit se na stejnou vlnu, nadchnout vás a probudit ve vás chuť pustit se s vaším dítětem do plavání. Zastávám názor, že při individuálním přístupu se dítě učí nejsnáze a nejrychleji a nejlepší vzor jste pro něj vy sami. Vy znáte své dítě a nejlépe víte, jak mu věc vysvětlit a jak ho povzbudit.
Byla bych ráda, abyste už nemuseli dlouze tápat, hodiny pátrat na internetu, případně jezdit na semináře a absolvovat kurzy, jako já před lety. Tento kus cesty jsem prošla za vás a ráda vám dám tipy, jak si poradit.

Cenu tohoto eBooku jsem stanovila na 490 Kč.

To je cena srovnatelná s dvěma lekcemi skupinového plávání s instruktorem v plaveckém studiu. Věřím proto, že tato částka pro vás nebude překážkou si eBook pořídit.

CHTĚLI BYSTE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Možná vás teď napadají různé otázky, např.:
Od kolika let je možné začít s výukou plavání?
Vzhledem k psychomotorickému vývoji dítěte je dobré uvažovat o výuce plaveckého způsobu nejdříve zhruba ve 4 letech věku potomka. Dříve byste asi valného úspěchu stejně nedosáhli a bylo by to zbytečné trápení.

Co když moje dítě nemá s plaváním žádné zkušenosti?
Nevadí. Začneme s částí pro osvojení si základních plaveckých dovedností. Doporučuji vám také stáhnout si eBook zdarma na mých webových stránkách. Tam se naučíte pár tipů, jak rozvíjet plavecké dovednosti u svých dětí.

Sám nejsem plavec, naučím to dítě i tak?
Tak to vás zklamu, to bohužel asi nepůjde. Dítě vás potřebuje sledovat, mít nějaký vzor. Nedokázali byste zajistit adekvátní náhradu? Třeba tatínka, babičku?

Co když mi eBook nebude vyhovovat?
Můžete využít 14-denní garance vrácení peněz. Záleží mi na vaší spokojenosti, a proto máte možnost do 14. dní eBook vrátit. Bez udání důvodu vám vrátím peníze zpět.

Mám jinou otázku, ke které jsem tady nenašel odpověď. Co teď?
Obraťte se na mě e-mailem, prosím. Vyřešíme to. Zde je moje mailová adresa: jana@jana-pokorna.cz

MÁTE RÁDI DÁRKY NAVÍC?

Tady jsou pro vás bonusy zdarma:

 

 • Bonus č. 1 – Přípravy na 9 lekcí plavání
  Konkrétní náplň všech 9 plaveckých lekcí krok za krokem. Bude pro vás snadnější se řídit připraveného popisu jednotlivých úkolů, her a cviků. Nemusíte ztrácet čas přípravou a rovnou je můžete použít.
 • Bonus č. 2 - Přehled pokroků
  V tomto přehledu najdete sepsáno postupně všech 16 kroků pro výuku plaveckého způsobu kraul. Můžete si jej vytisknout, vyvěsit doma na viditelné místo a vaše pokroky si tam zaznamenat.

REFERENCE

Před přečtením Janiného e-booku jsem nevěřila, že bych sama mohla svého syna naučit kraula. Ale tento e-book je opravdu přehledným a jasným návodem, krok za krokem. Už se moc těším, až syn povyroste a já vyzkouším vše co jsem se dozvěděla. Co ale začnu zkoušet už při nejbližším letním dovádění jsou skvělé tipy na hry ve vodě! Jana je viditelně profík a radost ze společného času s dětmi ve vodě z každé stránky opravdu čiší a mne osobně rozhodně nadchla!
Lucie Klabanovámaminka, manažerka a autorka projektu make-it-easy.cz
V dnešní době je schopnost umět plavat věcí téměř nezbytnou. Kdo by se chtěl vydat koupat k moři a děsit se každé vlny, že ho smete kdoví kam, a pak doufat, že se neutopí? Tento e-book je velice praktickým průvodcem pro ty, kteří chtějí své dítě naučit plavat. Není to snadný proces. Jak však k učení přistoupit, jaké pomůcky nakoupit, jak se na každou lekci připravit a co dělat v případě potíží? To vše se dozvíte v tomto e-booku, který vřele doporučuji.
Kateřina Hofrichterová
Děkuji moc za skvělý eBook. Moc se mi líbí zpracování i názornost. Doporučuji ho všem, kdo se chtějí naučit kraul, protože postup rozhodně není jen pro děti. Krok za krokem seznamuje s jednotlivými tempy tak, že to pochopí i úplný laik. Škoda, že jsem ho neměla, když jsem se připravovala na zkoušku z plavání - dost by mi pomohl. Moc mě potěšily hry do vody v závěru eBooku a první pomoc při úrazech, které ve vodě hrozí. Těším se na naše plavací úspěchy.
Bára VeseláVeselá domoškola, veselabara.cz

JDĚTE DO TOHO!

Pokud se vám eBook zalíbil, objednejte si jej kliknutím zde: